Utierka na sušenie auta - Autoglym Instadry

Mikrovláknová utierka s extrémnymi sacími vlastnosťami, určená na rýchle a jednoduché sušenie auta. Pohltí väčšie množstvo vody bez zanechania šmuhov. Vhodná na sušenie laku, karosérie i skla. Sušenie s utierkou Autoglym Instadry je rýchlejšie ako s bežnými mikrovláknami. Rozmer mikrovlákna 60 x 60 cm. Ideálne pre poskladanie na 8 častí, ktoré ponúknu vždy čistú plochu na sušenie laku.

Skladom (1 ks)
Kód: 553
Značka: Autoglym
€21,90
Kategória: Uteráky na sušenie

Unikátne sacie vlastnosti získala utierka vďaka povrchovej úprave PVA. Dokáže tak nasať vodu oveľa rýchlejšie a o viac ako 50% ako bežné mikrovláknové utierky. Po prepláchaní vo vode vylúči utierka až o 40x viac nečistôt ako bežné mikrovlákno. Vhodná pre sušenie skiel, laku aj plastových častí.

Upozornenie

Utierka nie je vhodná pre použitie v interiéri a na plátené strechy kabrioletov. Na tento účel sa používa mikrovlákno Autoglym Aqua Dry.

Pranie mikrovlákna

Vďaka špeciálnej povrchovej úprave PVA sa utierka perie iba v studenej vode a následne ju treba nechať vyschnúť. Pri väčšom znečistení je možné mikrovláknovú utierku na sušenie prať v práčke neagresívnym pracím prostriedkom. Životnosť je 50 praní.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu