Napeňovací šampón - Autoglym Polar Wash 2,5L

Napeňovací šampón s vysokou penivosťou určený pre aplikáciu wapkou - tlakovým čističom. Hustá pena vytvorí súvislú vrstvu a perfektne odstráni špinu a nečistoty z karosérie. Odporúčame používať po predumytí aktívnou penou Autoglym Polar Blast od najhrubších nečistôt.

Skladom (2 ks)
Kód: 604
Značka: Autoglym
€20,39
Kategória: Autošampóny

Upozornenie

Prípravok nie je vhodné nanášať na platenú strechu kabrioletu.

 

Umývanie auta napeňovacím šampónom Autoglym Polar Wash

  1. Autošampón Polar Wash sa používa na vychladený lak a kolesá. Preto treba skontrolovať teplotu diskov a karosérie. Ideálne aplikovať mimo priameho slnka.
  2. Pred umytím auta autošampónom odporúčame odstrániť hrubšie nečistoty aktívnou penou Polar Blast, aby nedošlo pri umývaní šampónom k poškriabaniu karosérie. Ak nechceš použiť aktívnu penu, opláchni auto minimálne studenou vodou bez silného tlaku.
  3. Polar Wash sa riedi v základnom v pomere 1:1 s čistou vodou. Zmenou pomeru sa mení penivosť napeňovacieho šampónu. 250 ml zmesi stačí na pokrytie karosérie priemerne veľkého auta.
  4. Zmes vody a autošampónu treba naliať do napeňovača a aplikovať na karosériu, kolesá a okná rovnomerne zdola hore wapkou - tlakovým čističom.
  5. Po nanesení Polar Wash rozpustí nečistoty. Pre lepšie odstránenie nečistôt odporúčame čistiť auto aj mechanicky a použiť mikrovláknovú rukavicu na umývanie karosérie alebo špongiu.
  6. Vyčistené auto treba umyť wapkou ťahmi zdola nahor a karosériu vysušiť mikrovláknovou utierkou alebo uterákom určeným na sušenie laku.
  7. Pre zachovanie dlhodobo čistého laku a vysokého lesku odporúčame použiť ochranný coating s hydrofóbnou funkciou Autoglym Polar Seal.

Videonávod na umývanie auta napeňovacím šampónom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie