Napeňovací šampón - Autoglym Polar Wash 2,5L

Napeňovací šampón s vysokou penivosťou určený pre aplikáciu wapkou - tlakovým čističom. Hustá pena vytvorí súvislú vrstvu a perfektne odstráni špinu a nečistoty z karosérie. Odporúčame používať po predumytí aktívnou penou Autoglym Polar Blast od najhrubších nečistôt.

Skladom (2 ks)
Kód: 604
Značka: Autoglym
€22,10
Kategória: Autošampóny

Upozornenie

Prípravok nie je vhodné nanášať na platenú strechu kabrioletu.

 

Umývanie auta napeňovacím šampónom Autoglym Polar Wash

  1. Autošampón Polar Wash sa používa na vychladený lak a kolesá. Preto treba skontrolovať teplotu diskov a karosérie. Ideálne aplikovať mimo priameho slnka.
  2. Pred umytím auta autošampónom odporúčame odstrániť hrubšie nečistoty aktívnou penou Polar Blast, aby nedošlo pri umývaní šampónom k poškriabaniu karosérie. Ak nechceš použiť aktívnu penu, opláchni auto minimálne studenou vodou bez silného tlaku.
  3. Polar Wash sa riedi v základnom v pomere 1:1 s čistou vodou. Zmenou pomeru sa mení penivosť napeňovacieho šampónu. 250 ml zmesi stačí na pokrytie karosérie priemerne veľkého auta.
  4. Zmes vody a autošampónu treba naliať do napeňovača a aplikovať na karosériu, kolesá a okná rovnomerne zdola hore wapkou - tlakovým čističom.
  5. Po nanesení Polar Wash rozpustí nečistoty. Pre lepšie odstránenie nečistôt odporúčame čistiť auto aj mechanicky a použiť mikrovláknovú rukavicu na umývanie karosérie alebo špongiu.
  6. Vyčistené auto treba umyť wapkou ťahmi zdola nahor a karosériu vysušiť mikrovláknovou utierkou alebo uterákom určeným na sušenie laku.
  7. Pre zachovanie dlhodobo čistého laku a vysokého lesku odporúčame použiť ochranný coating s hydrofóbnou funkciou Autoglym Polar Seal.

Videonávod na umývanie auta napeňovacím šampónom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu