Napeňovací coating - Autoglym Polar Seal 1L

Napeňovací coating PH neutrálny, s ochrannou a hydrofóbnou funkciou pre jednoduché dosiahnutie vysoko lesklého laku. Na karosérii auta sa po aplikácii coatingu Polar Seal vytvorí ochranná vrstva, vďaka ktorej je následné sušenie omnoho rýchlejšie. Tento coating nie je agresívny voči nanesenej vrstve vosku, takže ho nenarúša a naopak predlžuje jeho životnosť. Prípravok je určený pre aplikáciu wapkou (tlakovým čističom) s napeňovačom.

Skladom (1 ks)
Kód: 607
Značka: Autoglym
€32,80
Kategória: Sealanty

Ochrana auta hydrofóbnym coatingom do wapky

  1. Prípravok sa aplikuje iba na chladný lak, preto je potrebné skontrolovať jeho teplotu.
  2. Karosériu odporúčame najprv umyť aktívnou penou Polar Blast od hrubých nečistôt a následne dekontaminovať lak a odstrániť jemnejšie nečistoty prípravkom Polar Wash. Na takto ošetrený lak sa aplikuje ochranný coating Polar Seal pre dokonalé zakonzervovanie laku.
  3. Do nádoby napeňovača treba naliať 4 odmerky = 40 ml coatingu a rozriediť s 200 ml čistej vody. Takéto množstvo coatingu stačí na celé auto.
  4. Pomocou tlakového čističa - wapky sa coating nanáša na mokré, vyčistené auto. Pre perfektný ochranný účinok sa treba uistiť, že je coatingom pokryté celé auto. Odporúčame neaplikovať priamo na čelné sklo. Počas aplikácie nemôže Polar Seal zaschnúť.
  5. Hneď po nanesení coatingu treba auto umyť čistou vodou a lak dokonale vysušiť. Na sušenie treba použiť utierku Instadry, nie tlak vzduchu - mohli by na karosérii ostať škvrny od vodného kameňa.
  6. Po aplikácii treba prepláchnuť napeňovač wapkou s čistou vodou a umyť nádobu.
  7. Na vyčistenie stieračov a okien treba použiť prípravok Autoglym Fast Glass

Videonávod na aplikáciu ochranného coatingu Autoglym Polar Seal

Upozornenie

Prípravok odporúčame nepoužívať častejšie ako 1 x za mesiac, zároveň nepoužívať na plátené strechy kabrioletov.

Coating nie je vhodné odkladať nariedený - treba vždy nariediť pred aplikovaním potrebné množstvo podľa návodu. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu