Aktívna pena - Autoglym Polar Blast 2,5L

Hustá a účinná aktívna pena s PH neutrálnym zložením, určená na predumytie auta od hrubších nečistôt. Na karosériu auta sa nanáša wapkou - tlakovým čističom s napeňovačom alebo penovou pištoľou (ručným napeňovačom). Vďaka PH neutrálnemu zoženiu nepoškodzuje už nanesené leštidlo a vosk. Použitie aktívnej peny na predumytie zabraňuje poškriabaniu laku pri umývaní šampónom, nakoľko zmyje hrubé nečistoty, ktoré môžu lak poškodiť. Pokiaľ nie je auto príliš znečistené, nie je po umytí auta aktívnou penou Autoglym Polar Blast potrebné používať autošampón.

Skladom (1 ks)
Kód: 580
Značka: Autoglym
€30,80
Kategória: Aktívne peny

Postup pri umývaní auta aktívnou penou 

  1. Aktívna pena sa používa na vychladený lak a kolesá. Preto treba skontrolovať teplotu diskov a karosérie. Ideálne aplikovať mimo priameho slnka alebo v tieni.
  2. Polar Blast treba nariediť v základnom pomere - 100 ml aktívnej peny a 500 ml vody. Zmenou pomeru sa reguluje hustota aktívnej peny, takže môžeš pridať alebo ubrať.
  3. Na auto sa nanáša aktívna pena Polar Blast napeňovačom v smere zdola nahor. Penou treba pokryť celú karosériu vrátanie diskov a okien tak, aby hustá aktívna pena tvorila súvislú vrstvu.
  4. Na aute sa nechá pôsobiť do 10 minút - podľa znečistenia. Penu netreba nechať zaschnúť.
  5. Auto treba opláchnuť wapkou od uvoľnenej špiny a nečistôt wapkou - tlakovým čističom pohybmi zdola nahor.
  6. Pre dokonalé umytie aj od jemnejších nečistôt a zakonzervovanie laku s vysokým leskom odporúčame použiť autošampón Polar Wash a ochranný coating Polar Seal.

Videonávod na umytie auta hustou aktívnou penou Autoglym Polar Blast

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu