Odstraňovač vzdušnej hrdze - Autoglym Surface Detailing Clay Kit

Sada prípravkov na odstránenie vzdušnej hrdze a dekontamináciu laku. Obsahuje clay - plastelínovú hmotu pre odstránenie nánosov a náletovej hrdze prilepenej k laku. Po kompletnej dekontaminácii laku sadou s odstraňovačom vzdušnej hrdze ostane lak dokonale hladký a pripravený na vyleštenie do perfektného lesku. 

Skladom (1 ks)
Kód: 598
Značka: Autoglym
€52
Kategória: Clay

Pri používaní clayu je potrebné hmotu pravidelne premiesiť, aby bol lak čistený vždy čistou plochou clayu. Pokiaľ nejde clay premiesiť tak, aby bol na povrchu čistý, je potrebné z neho daný kúsok odtrhnúť. 

Obsah sady na dekontamináciu laku od náletovej hrdze

Clay z tejto sady nie je možné zakúpiť samostatne.

Postup pri dekontaminácii laku od vzdušnej hrdze

  1. Pred dekontamináciou je potrebné umyť lak od hrubých nečistôt autošampónom Autoglym Bodywork Shampoo Conditioner a dobre vysušiť
  2. Z clayu sa odtrhne menší kus a vmiesi sa do tvaru väčšej placky. Na dekontaminovanú plochu laku sa nastrieka Rapid Detailer, následne sa na tomto mieste vykonávajú clayom rovné línie. Clay sa používa iba na takto navlhčený povrch.
  3. Po dekontaminovaní musí byť lak dokonale hladký pri dotyku. V prípade, že ostali na laku zvyšky detailera, je potrebné odstrániť ich mikrovláknom a pokračovať dekontamináciou na vedľajšej ploche s presahom do práve vyčistenej plochy.
  4. Po dekontamínácii laku treba použiť na vyleštenie pastu Super Resin Polish podľa návodu.

Videonávod na dekontamináciu laku sadou Autoglym Surface Detailing Clay Kit

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu