Dekontaminácia laku od vzdušnej hrdze - Autoglym Magma 500ml

Dekontaminácia laku od vzdušnej hrdze s PH neutrálnym zložením pre šetrné odstránenie kovových častí zo vzduchu nalepených na karosériu. Po aplikovaní prípravok zreaguje s časticami kovu a sfarbí sa do purpurovo červenej farby. Nepoškodzuje vrstvu naneseného vosku. Vzdušná hrdza vzniká najčastejšie z malých kovových častíc a brzdového prachu nalepeného na karosérii, vplyvom čoho sa môžu vytvárať škvrny na laku, ak sa tieto nečistoty nevyčistia.

Skladom (1 ks)
Kód: 571
Značka: Autoglym
€22,10

Upozornenie

Autoglym Magma je prípravok na dekontamináciu laku od vzdušnej hrdze a kovových častíc. Neodstraňuje zvyšky asfaltu, peľu, živice a podobných nečistôt. Na tie sa používa súprava na kompletnú dekontamináciu laku Autoglym Clay Detailing Complete kit.

Vhodný pre matné laky. Nevhodný pre dekontamináciu wrapovacích fólií.

Postup pri odstraňovaní vzdušnej hrdze

  1. Pred umývaním je potrebné skontrolovať teplotu laku a kolies - musia byť chladné, aby nedošlo k poškodeniu umývaním. Ak sú horúce, treba auto odparkovať do tieňa alebo chladnej garáže.
  2. Auto sa opláchne pred umývaním autošampónom a vysuší.
  3. Dekontamináciu laku od vzdušnej hrdze je potrebné nastriekať na celé auto vrátane okien a kolies.
  4. Prípravok Magma sa nechá pôsobiť 3 až 5 minút. Pôsobenie prípravku je vidieť sfarbením do červena.
  5. Rozpustenú vzdušnú hrdzu je potrebné umyť z karosérie rukavicou na umývanie alebo namočenou mäkkou špongiou. Na kolesá sa používa štetec Autoglym Wheel Brush pre mechanické narušenie vzdušnej hrdze a účinnú dekontamináciu.
  6. Auto a disky sa opláchnu vodou.

Videonávod na dekontamináciu laku od vzdušnej hrdze prípravkom Autoglym Magma

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu