Čistič klimatizácie - Autoglym Air-Con Cleaner 150ml

Účinný čistič klimatizcie pre odstránenie zápachu. Pre dlhodobé udržanie čistej klimatizácie bez zápachu je vhodné týmto čističom vyčistiť klimatizáciu každých 6 mesiacov.

Momentálne nedostupné
Kód: 496
Značka: Autoglym
€19,59

Postup pri čistení klimatizácie čističom Autoglym Air-Con Cleaner

  1. Čistič musí mať izbovú teplotu pred tým, ako sa použije.
  2. Naštartuj motor a uisti sa, že sú všetky okná zavreté.
  3. Zapni klimatizáciu na strednú rýchlosť fúkania, vnútorný obeh a nastav najnižšiu možnú teplotu. Pokiaľ nie sú všetky výduchy klimatizácie otvorené, je potrebné ich otvoriť. Takto nastavenú klimatizáciu je potrebné nechať zapnutú 5 až 10 minút pri naštartovanom motore.
  4. Čistič klimatizácie treba premiešať, zložiť kartónový obal a umiestniť doň čistič pod uhlom 40°. Takto pripravený sprej s čističom treba umiestniť na spolujazdcovu stranu na zem, tryskou vpred. Pozor na to, aby nebol čistič nasmerovaný na koberček. Takto umiestnený čistič treba "spustiť", odísť z auta a zatvoriť dvere.
  5. Po vyprázdnení čističa sa necháva auto naštartované ešte 5 minút. Následne vypni motor, otvor všetky okná a dvere, aby sa auto poriadne vyvetralo. Vetranie trvá približne 15 minút.

Videonávod na čistenie klimatizácie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie