Čistič kože - Autoglym Leather Cleaner 500ml

Účinný čistič kože s PH neutrálnou receptúrou pre rýchle a dokonalé čistenie kožených autosedačiek a ostatných kožených povrchov v aute. Z kože odstráni aj ťažšie nečistoty a zanechá prirodzene matný povrch. Čistič neobsahuje silikón a nezanecháva po sebe nežiadúce stopy.

Objednané
Kód: 565
Značka: Autoglym
€14
Kategória: Čističe na kožu

Pri údržbe kožených autosedačiek a kožených povrchov v aute je potrebné pamätať na to, že koža vyžaduje dvojstupňovú starostlivosť - čistenie a následné ošetrenie, aby mala pekný vzhľad, dlhú životnosť a nevznikali praskliny či iné poškodenia.

Pre zaručenie dlhej životnosti kože a pekného vzhľadu použite balzam na ošetrenie kože Autoglym Leather Care Balm. Vyčistená koža bez ošetrenia balzamom môže popraskať.

Upozornenie

Tento prípravok nie je vhodný na čistenie alcantary, semišu, vysoko pórovitých povrchov a kožených povrchov v domácnosti.

Postup pri čistení kože

  1. Čistený povrch je potrebné dobre povysávať a zbaviť mechanických nečistôt vrátane prachových častíc.
  2. Pred použitím čistič kože premiešaj a otestuj na menšej časti čisteného predmetu, ideálne na mieste, ktoré je málo viditeľné.
  3. Prípravok sa nastrieka na mikrovláknovú utierku, trochu čističa aj na kožu samotnú. Na veľmi znečistené miesta sa môže použiť mierne väčšie množstvo.
  4. Čistič sa nechá pôsobiť 2 minúty a následne sa zotrie navlhčenou jelenicou Hi-Tech Aqua Dry. Počas zmývynia prípravku a nečistôt je potrebné jelenicu pravidelne prepláchnuť v čistej vode.
  5. Umytý kožený povrch sa nechá vyschnúť a následne ošetrí balzamom Autoglym Leather Car Balm.

Videonávod na čistenie kože prípravkom Autoglym Leather Cleaner

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu